Kdo jsme

Jsme mezigenerační tým se společnou vizí a věříme, že dokážeme navnadit pro kladný přístup významnou část české seniorské populace.

Zdeňek Svoboda

Nadšený zakladatel celé myšlenky a pozitivní vizionář. Zdeněk již třetím rokem přednáší seniorům napříč republikou a zařízeními, vymýšlí a zpracovává nová témata a hlavně nás všechny inspiruje svým kladným přístupem.

Helena Kašíková

Paní (He)Lenka je neodmyslitelnou součástí týmu. Od počátku se účastní všech týmových schůzí, při kterých nám zprostředkovává pohled a zpětnou vazbu její generace na námi plánované aktivity a obsah přednášek. Zároveň je naší věrnou podporovatelkou na mnoha přednáškách, kdy nám pomáhá s organizačním zajištěním.

Pavlína Košťálová

Pavlína nám zprostředkovává pohled střední generace, sama má k seniorům velmi blízko. Pomáhá nám držet náš chod systematicky a udržitelně, ale i ona je vizionářem a tvůrcem mnoha nápadů na zavedení naší činnosti do praxe.

Klára Mlýnková

Klára je s námi také od počátku celé myšlenky. Společně se Zdeňkem přednáší seniorům, organizuje a plánuje přednášky a celkový běh naší neziskovky. Hledá nové příležitosti, jak se dostat více do povědomí a přichází s novými nápady.

Tereza Dubská

Pavlína Římalová Aksamítová

Pavlínka a její dcera Ella jsou dalším generačním zastoupením našeho týmu. Pavlínka má několikaleté zkušenosti s prací se seniory a propojuje nás se zařízeními, kde sama působí.

Zdenka Streblová

Zdenka je naší velkou právní pomocí, bez které bychom si nevěděli rady! Zároveň nám předává své zkušenosti z působení v oblastni nezisku a pro náš tým je velkým přínosem.

Michal Hromádko

Michal nám spravuje web, pomáhá nám s tím, aby naše materiály byly graficky krásné a v neposlední řadě odvádí velký kus práce na videích z projektu Vzkaz mému mladému já.

Petra Nosková

Péťa nám pomáhá s projektem Vzkaz mému mladému já a pomáhá nám hledat a oslovovat partnery. Krom aktivit na našem projektu je zapojena do dalších smysluplných organizací pomáhajících druhým a ještě k tomu studuje.