MINIKONFERENCE

GENERACE: Inspirace

Sněmovní 7 / 22.06.2018 / 17:00-19:00

„Kdo se táže po smyslu života, klade otázku špatně. Otázky nám pokládá život a na nás je, abychom na ně odpovídali.“

(Viktor E. Frankl)

Přijďte si poslechnout příběhy a příklady dobré praxe od osobností, které směřují své aktivity nejen směrem k seniorům. Akce je určená pro všechny ty, kteří mají zájem o své okolí a dělají náš svět hezčím místem. Chceme ukázat všem mladým i starým,že nic není nemožné a je potřeba jen začít. Od sebe. Nejlépe hned. Protože kdo, když ne my a kdy, když ne teď? Protože rozdávat radost má smysl v každém věku.

Tomáš Martinek

Zakladatel spolku Hurá na výlet. Spolek Hurá na Výlet! je nezisková organizace, která realizuje volnočasové výlety a kulturní akce spojené s informačně osvětovou činností. Jednou z hlavních motivací pro vznik spolku bylo zjištění obrovské míry zneužívání seniorů a osob ZTP na předváděcích akcích tzv. “šmejdů".

Zdeněk Svoboda a Klára Mlýnková

Spoluzakladatelé Nadačního fondu Lepší senior. Jsou důkazem toho, že i mezigenerační spolupráce může fungovat a že společnými silami se dokáže rozdávat ještě více radosti napříč generacemi a republikou.

Ludmila Koblížková

Ve svých nádherných 92 letech pravidelně navštěvuje několikrát do týdne divadelní představení po celé Praze a stará se o sousedy v domě, kde žije. Chodící inspirace, pokora a láska. ♥

Áňa Beránková

Zpěvačka a moderátorka Anna Beránková. Zakladatelka benefiční akce Tónotéka, která propojuje umělce, hudbu a pomoc druhým. Výtěžek z každého z koncertů, které Áňa pořádá, putuje na podporu různých dobročinných projektů.

Na místě bude možné si zakoupit catering od Kavárna Bílá vrána, sociálně prospěšného podniku při o.p.s. POHODA, v kterém pracuji lidé s mentálním postižením. Bílá vrána není tréninkovou kavárnou, zaměstnanci dostávají plat, což jim výrazně zlepšuje kvalitu života.

Kdy? Pátek 22.06.2018 17:00-19:00

Kde? Sněmovní 7, 118 00 Praha 1 - Malá Strana

Za kolik? 250 Kč, senioři 50 Kč, vstupenka+plakát laskavého srdce 500 Kč

Registrace

Výtěžek z akce poputuje na podporu aktivit Nadačního fondu Lepší senior, tedy na realizaci přednášek pro seniory napříč republikou. Vstupenka za 250 Kč symbolizuje dva proškolené seniory. Děkujeme a těšíme se na vás ♥

Kontakt:

Klára Mlýnková
klara@lepsisenior.cz
720 515 674

Pořadatel:

Nadační fond Lepší senior
Národní 58/32, 110 00 Praha 1
IČ: 05827272

Partneři

Předchozí ročník