MINIKONFERENCE

GENERACE: Inspirace

Kino Ponrepo / 9. 12. 2017 / 10:00-13:00

Nadační fond Lepší senior pořádá mini-konferenci výjimečných osobností, které inspirují nejen své okolí, ale ROZDÁVAJÍ RADOST kudy chodí.

1

den

3

hodiny

5

řečníků

100

účastníků

Registrace

Dovolujeme si vás pozvat na setkání s lidmi, kteří dělají náš svět lepším místem napříč generacemi. Přijďte si poslechnout příběhy a příklady dobré praxe od osobností, které směřují své aktivity nejen směrem k seniorům. Akce je určená jak pro seniory, tak pro všechny ty, kteří mají zájem o své okolí.

Olga Štrejbarová

Zakladatelka a iniciátorka projektu Ježíškova vnoučata.

Projekt, díky kterému se plní vánoční přání tisícům opuštěných lidí v domovech pro seniory. Nápad vznikl na podzim roku 2016 a letos se zapojením široké veřejnosti a záštitou Českého Rozhlasu rozrostl napříč republikou a vykouzlil tak úsměv tisícům obdarovaných i dárců.

Zdeněk Svoboda

Spoluzakladatel Nadačního fondu Lepší senior.

Za poslední dva roky více jak 110 přednášek pro seniory o kladném přístupu k životu s více než 1200 účastníky nejen z řad seniorů. V přednáškách předává jednoduché nástroje posilující osobní spokojenost. Je aktivním a pozitivním seniorem, který inspiruje své okolí a chce ovlivnit seniorskou populaci směrem k pozitivnímu vnímání života.

Jakub Otipka

Ředitel české pobočky Krav Maga Global.

Inicioval projekt Bezpečí pro seniory, ve kterém s kolegy předává účastníkům nejen základy sebeobrany,ale zaměřují se i na prevenci a změnu negativních životních vzorců, díky kterým se senioři do těchto krizových situací dostávají.

Irena Dubail

Manažerka projektu pro seniory v organizaci Zdravotní klaun.

V rámci projektu Humor pro dříve narozené zdravotní klauni přinášejí na geriatrická oddělení humor, vzpomínky a hlavně chuť do života. Klauni při návštěvách vytvářejí příběhy a situace, jejichž součástí jsou i techniky tréninku paměti. Pro zdravotní klauny jsou návštěvy na geriatrických odděleních neobvyklá a vzácná zkušenost.

Zdeněk Mihalco

Programový ředitel Nadace Via.

Přiblíží nám na konkrétních příbězích projekt Živá komunita, který má za cíl zlepšování veřejného prostoru a mezilidských vztahů v sousedských komunitách a posilování jejich soběstačnosti. Velmi často rozhýbou život v ulicích a obcích právě mezigenerační týmy nadšenců, kteří pro svou myšlenku zapálí i ostatní.

Kdy? Sobota 9.12.2017 10:00 - 13:00

Kde? Kino Ponrepo, Bartolomějská 11, 110 00 Praha 1

Za kolik? 250 Kč (senioři nad 65 let 100 Kč)

Registrace   FB událost

Výtěžek z akce poputuje na podporu aktivit Nadačního fondu Lepší senior. Každá zakoupená vstupenka symbolizuje dva seniory, kteří se mohou účastnit našich přednášek.

Kontakt:

Klára Mlýnková
klara@lepsisenior.cz
720 515 674

Pořadatel:

Nadační fond Lepší senior
Národní 58/32, 110 00 Praha 1
IČ: 05827272

Partneři